jogi magazin Fesztivál u10 kajak Párbeszéd Bérlés Fotel

Irány az Európa Bajnokság! Kiemelkedő eredmények a Maraton Magyar  Bajnokságon! | Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály és a Dunai Vízisport  Alapítvány honlapja
Irány az Európa Bajnokság! Kiemelkedő eredmények a Maraton Magyar Bajnokságon! | Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály és a Dunai Vízisport Alapítvány honlapja

Tatai HódySport Egyesület

2018 VERSENYEK

Óriási sikert hozott a Wichmann Regatta (galériával) | Dunaújváros Online

Kajakozz te is a DVTK-ban! - DVTK hírek - kajak-kenu

Hét gödi kajakos szerzett aranyérmet a Regionális Akadémia Kupán Szolnokon!  | Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály és a Dunai Vízisport Alapítvány honlapja
Hét gödi kajakos szerzett aranyérmet a Regionális Akadémia Kupán Szolnokon! | Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály és a Dunai Vízisport Alapítvány honlapja

Ismét nagyszerű eredményt értek el a gödi kajak-kenu sportolók -  godihirnok.hu
Ismét nagyszerű eredményt értek el a gödi kajak-kenu sportolók - godihirnok.hu

Üzlet | UTE
Üzlet | UTE

Mesto Šamorín – Somorja Város Birkózó és kajak sikerek - Mesto Šamorín -  Somorja Város
Mesto Šamorín – Somorja Város Birkózó és kajak sikerek - Mesto Šamorín - Somorja Város

Két érmet szereztek a kajak-kenusok a maratoni bajnokságon - DVTK hírek -  kajak-kenu
Két érmet szereztek a kajak-kenusok a maratoni bajnokságon - DVTK hírek - kajak-kenu

A Hódy kajakos ruhák sorsolása. A nyertesek kihuzója a legfiatalabb (U10  2000m) lány Magyar Bajnok, Horváth Kata, a Tiszaújvárosi Kajak - Kenu és...  | By HODY SPORT | Facebook
A Hódy kajakos ruhák sorsolása. A nyertesek kihuzója a legfiatalabb (U10 2000m) lány Magyar Bajnok, Horváth Kata, a Tiszaújvárosi Kajak - Kenu és... | By HODY SPORT | Facebook

Érmekkel tértek haza a szezonnyitó versenyről a lábatlani és a  nyergesújfalu kajak-kenusok - Hídlap
Érmekkel tértek haza a szezonnyitó versenyről a lábatlani és a nyergesújfalu kajak-kenusok - Hídlap

Elkezdődött a kajak-kenu szezon - Sport - Hírek - KaposPont

kajak-kenu – Miskolci Vasutas Sport Club

Kajak-kenu Szakosztály - Szolsport

Egyes, párosban és négyesben is aranyat nyert a Fradi - Fradi.hu

Kajak-Kenu - Szolsport

A riválisok mellett a széllel is harcolni kellett Domboriban – Fadd-Dombori  Üdülőtelep portálja
A riválisok mellett a széllel is harcolni kellett Domboriban – Fadd-Dombori Üdülőtelep portálja

A-Híd Kupa, elindult a kajakos versenyszezon! | Gödi SE Kajak-Kenu  Szakosztály és a Dunai Vízisport Alapítvány honlapja
A-Híd Kupa, elindult a kajakos versenyszezon! | Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály és a Dunai Vízisport Alapítvány honlapja

Jól kezdte a szezont a Szentendrei Kajak-Kenu SE - Szentendre és Vidéke

Három aranyat is elhoztak a Mogyi kajak - kenusai Fadd-Domboriból – Amve.hu

Kajak-Kenu Győr - Nagyszerűen szerepeltek versenyzőink ma a Graboplast  Maraton Magyar Bajnokságon, ahol ma nem kevesebb, mint 30 kajakosunkat és  kenusunkat szólítottak az eredményhirdetéshez, ebből huszonketten fel is  állhattak a dobogóra ...
Kajak-Kenu Győr - Nagyszerűen szerepeltek versenyzőink ma a Graboplast Maraton Magyar Bajnokságon, ahol ma nem kevesebb, mint 30 kajakosunkat és kenusunkat szólítottak az eredményhirdetéshez, ebből huszonketten fel is állhattak a dobogóra ...