Hasonló kaparó Egészen magyar kajak kenu szövetség versenynaptár 2018 szomszédos Fekvő Birodalom

Héraklész Fizikai Felmérő - Paks (2018) beszámoló és eredmények | DKKSE -  Dömsödi Kajak- Kenu Sportegyesület
Héraklész Fizikai Felmérő - Paks (2018) beszámoló és eredmények | DKKSE - Dömsödi Kajak- Kenu Sportegyesület

Egy év múlva maratoni kajak-kenu Európa-bajnokság lesz Budapesten! –  Sportmenü
Egy év múlva maratoni kajak-kenu Európa-bajnokság lesz Budapesten! – Sportmenü

M A G Y A R K A J A K - K E N U S Z Ö V E T S É G

Sportolóink újra a vízen... | DKKSE - Dömsödi Kajak- Kenu Sportegyesület

Vizesgála 2018 beszámoló | DKKSE - Dömsödi Kajak- Kenu Sportegyesület

Javított fordítás (2004-04-25)

Suba Róbert ezüstérmet nyert, a para válogatott értékes helyezésekkel zárt  a Portugáliában megrendezett, integrált kajak-kenu világbajnokságon | Magyar  Paralimpiai Bizottság
Suba Róbert ezüstérmet nyert, a para válogatott értékes helyezésekkel zárt a Portugáliában megrendezett, integrált kajak-kenu világbajnokságon | Magyar Paralimpiai Bizottság

Kajak-kenu: díjazták 2021 hazai legjobbjait

Az összes magyar kajak-kenust megviselné, ha elmaradna az olimpia

A kajak-kenu szövetség hazahozta a Spanyolországban és Portugáliában  edzőtáborozó versenyzőket - Eurosport
A kajak-kenu szövetség hazahozta a Spanyolországban és Portugáliában edzőtáborozó versenyzőket - Eurosport

Magyar Kajak-Kenu Szövetség | Budapest

Kajak-kenu: először versenyeztek pályán az ifjúsági és a serdülő korosztály  legjobbjai
Kajak-kenu: először versenyeztek pályán az ifjúsági és a serdülő korosztály legjobbjai

MAGYAR KAJAK-KENU SZÖVETSÉG - PDF Ingyenes letöltés

Felállt a padlóról és sírva énekelné a himnuszt a magyar klasszis -  Eurosport
Felállt a padlóról és sírva énekelné a himnuszt a magyar klasszis - Eurosport

Kajak-kenu: A kajakos serdülő és ifjúsági válogatott Tatán, a kenusok  Mátraházán edzőtáboroztak
Kajak-kenu: A kajakos serdülő és ifjúsági válogatott Tatán, a kenusok Mátraházán edzőtáboroztak

A nyári szünet vége... | DKKSE - Dömsödi Kajak- Kenu Sportegyesület

Végleges a magyar keret a kajak-kenu Eb-re, Kozák négy számban indul | M4  Sport
Végleges a magyar keret a kajak-kenu Eb-re, Kozák négy számban indul | M4 Sport

Kajak-kenu: messze túlteljesítette Rendessy Eszter az előzetes célokat  2022-ben
Kajak-kenu: messze túlteljesítette Rendessy Eszter az előzetes célokat 2022-ben

Megvan a csapat! Olimpiai és világbajnokokkal utaznak a magyarok a kajak- kenu Európa-bajnokságra - Eurosport