Lódarázs háromszög Hogy puskás újpest kupa közvetítés Pillanat Halom cím

NB I: Újpest–Puskás Akadémia - NSO

Magyar Kupa: Puskás Akadémia–Újpest – élőben az NSO-n! - NSO

NB I: Puskás Akadémia–Újpest FC - NSO

MOL Magyar Kupa-döntő: Az Újpest a hosszabbításban győzte le a 9 emberrel  küzdő Vidit - videó - Csakfoci.hu
MOL Magyar Kupa-döntő: Az Újpest a hosszabbításban győzte le a 9 emberrel küzdő Vidit - videó - Csakfoci.hu

Lila ünnep az Üllői úton – 11-esekkel kupagyőztes az Újpest - NSO

Az Újpest nyerni tudott a Puskás Akadémia otthonában! - NSO

Újpest–Puskás Akadémia: mondhatni, papírforma szerint - NSO

Puskás Akadémia

Két góllal nyert odahaza a Puskás Akadémia - NSO

120 perc góltalanság után tizenegyespárbaj döntött: a Puskás Akadémia  búcsúztatta az Újpestet a Magyar Kupában | M4 Sport
120 perc góltalanság után tizenegyespárbaj döntött: a Puskás Akadémia búcsúztatta az Újpestet a Magyar Kupában | M4 Sport

Puskás Akadémia FC – Újpest FC | 2-0 | (1-0) | OTP Bank Liga | 2. forduló |  MLSZTV - YouTube
Puskás Akadémia FC – Újpest FC | 2-0 | (1-0) | OTP Bank Liga | 2. forduló | MLSZTV - YouTube

Puskás-Akadémia - Újpest 2018.05.23. - Hungarian Ultras

Ma a TV-ben: Élőben a Puskás Akadémia-Újpest MK-meccs, majd a negyeddöntő  sorsolása - Csakfoci.hu
Ma a TV-ben: Élőben a Puskás Akadémia-Újpest MK-meccs, majd a negyeddöntő sorsolása - Csakfoci.hu

Magyar Kupa-győztes az Újpest labdarúgócsapata

Dzsudzsák bombagóllal hangolt a válogatott búcsúmeccsre, de a Puskás  Akadémia legyőzte a DVSC-t - Sportal.hu
Dzsudzsák bombagóllal hangolt a válogatott búcsúmeccsre, de a Puskás Akadémia legyőzte a DVSC-t - Sportal.hu

2022.04.20. DEAC-Újpest FC-220VOLT /Magyar Kupa-Negyeddöntő/ - YouTube

Puskás Akadémia–Újpest és Vasas–Honvéd a Magyar Kupában

Idegőrlő büntetőpárbajban nyerte az Újpest a Magyar Kupát | 24.hu

Kupagyőztes az Újpest! - Hungary Sport

Puskás v Újpest Élő kommentár és eredmény, 2023. 02. 09., Magyar Kupa |  Goal.com
Puskás v Újpest Élő kommentár és eredmény, 2023. 02. 09., Magyar Kupa | Goal.com