Tisztelettel adózik Kísértés érték kiss norbi kesett a második futamon Zavart cowboy Vélemény

A szombati másodikon negyedik helyen végzett Kiss Norbi a Nürburgringen |  Egyszer már láttam autót
A szombati másodikon negyedik helyen végzett Kiss Norbi a Nürburgringen | Egyszer már láttam autót

2. futam - Zolder - Kiss Norbi ÉLŐBEN - YouTube

Kamion Eb: Győzelem a kamionversenyzés szentélyében!

Kiss Norbert két második hellyel növelte előnyét az összetettben - Eurosport

Kamion EB | Vezess

Óriási baleset a Hungaroringen, lefújták a futamot | Vezess

Kiss Norbi a második vasárnapi futamon a második helyre hozta be Balut |  Egyszer már láttam autót
Kiss Norbi a második vasárnapi futamon a második helyre hozta be Balut | Egyszer már láttam autót

Kiss Norbert (autóversenyző) – Wikipédia

Totalcar - Magazin - Kiss Norbi megnyerte az idei kamion Európa-bajnokságot

Kiss Norbert győzelmével támadt fel a magyar kamionverseny

Kiss Norbi a balesetsorozat után: „Ez nem verseny volt, hanem a  kamionversenyzés szégyene!”
Kiss Norbi a balesetsorozat után: „Ez nem verseny volt, hanem a kamionversenyzés szégyene!”

Megszavazták: Kiss Norbert lett az Év magyar autóversenyzője - Sportal.hu

Le Mans-i futamgyőzelemmel biztosította be negyedik Eb-címét Kiss Norbi -  Eurosport
Le Mans-i futamgyőzelemmel biztosította be negyedik Eb-címét Kiss Norbi - Eurosport

Kamion EB: Lenz nyert, Kiss Norbi a pole-ból rajtolva műszaki hiba miatt  kiesett
Kamion EB: Lenz nyert, Kiss Norbi a pole-ból rajtolva műszaki hiba miatt kiesett

Kamion Eb – Kiss Norbert harmadikként zárt a második futamon a  Hungaroringen – hungarokamion.hu
Kamion Eb – Kiss Norbert harmadikként zárt a második futamon a Hungaroringen – hungarokamion.hu

Kamion Eb: Kiss idei kilencedik futamgyőzelmét aratta - NSO

Kiss Norbi kiesett az első versenyen, a második baleset miatt elmaradt

2. futam: Most - Kiss Norbi & Révész Racing ÉLŐBEN - Goodyear FIA Kamion Eb  2022 - YouTube
2. futam: Most - Kiss Norbi & Révész Racing ÉLŐBEN - Goodyear FIA Kamion Eb 2022 - YouTube

Totalcar - Infó - Kiss Norbert kamionversenyző: „Csak azt sajnálom, hogy  nem előbb döntöttem”
Totalcar - Infó - Kiss Norbert kamionversenyző: „Csak azt sajnálom, hogy nem előbb döntöttem”