Birkás Balázs a kalandos életre esküszik - NSO

Kirakta a kapitány az olimpiai ezüstérmest a négyesből

Csodálatos versenyzéssel vb-aranyérmes a női kajaknégyes | 24.hu

Három arannyal zárták a magyarok a kajak-kenu vb szombati napját - Blikk

Megvan a csapat! Olimpiai és világbajnokokkal utaznak a magyarok a kajak-kenu  Európa-bajnokságra - Eurosport
Megvan a csapat! Olimpiai és világbajnokokkal utaznak a magyarok a kajak-kenu Európa-bajnokságra - Eurosport

A női kajak négyes világbajnok, 12 olimpiai kvóta a végeredmény

Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Újabb két magyar hajó a dobogón! A Balaska  Márk, Birkás Balázs, Dudás Miklós, Kuli István kajaknégyes (képünkön) a  spanyolok mögött a második helyen végzett 500-on, míg a Tótka
Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Újabb két magyar hajó a dobogón! A Balaska Márk, Birkás Balázs, Dudás Miklós, Kuli István kajaknégyes (képünkön) a spanyolok mögött a második helyen végzett 500-on, míg a Tótka

A számítógép rabja volt, mára kajakvilágbajnok lett

Világbajnok a női négyes, az élen zártuk az olimpiai éremtáblát | Kajak-Kenu  Sport
Világbajnok a női négyes, az élen zártuk az olimpiai éremtáblát | Kajak-Kenu Sport

Aranyérmes a női kajaknégyes a kajak-kenu világbajnokságon - Infostart.hu

Tizenhárom ezred döntött, világbajnok a magyar női kajak négyes | 24.hu

Jövő héten indul a kajak-kenu OB, több szegedi sportoló is rajthoz áll –  Szegedi hírek | Szeged365
Jövő héten indul a kajak-kenu OB, több szegedi sportoló is rajthoz áll – Szegedi hírek | Szeged365

Kajak-kenu vb: kizárás és magyar sikerek – Nagy Sportágválasztó

Helycserék után is papírforma | Kajak-Kenu Sport

Ez volt minden idők egyik legjobb magyar szereplése a kajak-kenu Eb-n |  Híradó
Ez volt minden idők egyik legjobb magyar szereplése a kajak-kenu Eb-n | Híradó

A kizárás ellenére remek magyar eredmények a kajak-kenu-vb második napján |  Szeged Ma
A kizárás ellenére remek magyar eredmények a kajak-kenu-vb második napján | Szeged Ma

Aranyérmes a női kajaknégyes Szegeden

Kajak-kenu Eb - Öt aranyérem - minden idők egyik legjobb magyar szereplése  | ma7.sk
Kajak-kenu Eb - Öt aranyérem - minden idők egyik legjobb magyar szereplése | ma7.sk

Pazar versenyzéssel nyertek aranyérmet a női kenusok és a kajak négyes | M4  Sport
Pazar versenyzéssel nyertek aranyérmet a női kenusok és a kajak négyes | M4 Sport

Kajak-kenu vb: az utolsó nap Szegedről - NSO

Kajak-kenu vb: Világbajnok a női kajak négyes! | Vajdaság MA