egér vagy patkány helyette Zöldbab kajak kenu válogató 2019 eredmények vidék Többszörös műszaki

Kajak-kenu: válogatott keretet hirdettek az ifjúsági vb-re és Eb-re

Kajak-kenu vb: Kopasz és Csipes világbajnok! | Szeged Ma

5000 méter: a kajakos Bodonyi Dóra aranyat, a kenus Adolf ezüstöt gyűjtött  be Szegeden - Eurosport
5000 méter: a kajakos Bodonyi Dóra aranyat, a kenus Adolf ezüstöt gyűjtött be Szegeden - Eurosport

Hírek | Graboplast Győri Vízisport Egyesület

2. Kajak-Kenu Válogató – Eredmények – 1. nap – Budapesti Honvéd  Sportegyesület
2. Kajak-Kenu Válogató – Eredmények – 1. nap – Budapesti Honvéd Sportegyesület

Kopasz Bálint nyerte az olimpiai bajnokok összecsapasát a szegedi ob-n | M4  Sport
Kopasz Bálint nyerte az olimpiai bajnokok összecsapasát a szegedi ob-n | M4 Sport

Index - Sport - Éremeső jöhet vasárnap a kajak-kenu vébén

Megvan a tizenhét Tokióba utazó versenyző | Kajak-Kenu Sport

Kajak-kenu: mindegyik éremből jutott

Bodonyi András: Nem akartam ennyire rossz szájízzel abbahagyni - DVTK hírek  - kajak-kenu
Bodonyi András: Nem akartam ennyire rossz szájízzel abbahagyni - DVTK hírek - kajak-kenu

Az olimpiai számokban megnyerte az éremtáblázatot kajak-kenu válogatott

Újraindult a magyar kajak-kenu – Szegedi hírek | Szeged365

BEOL - Adolf Balázs ezüstérmet nyert kenu egyes 5000 méteren

Indul a nagy menet Tokióig | Kajak-Kenu Sport

Kajak-kenu vb-válogató Szegeden | M4 Sport

Egyes után párosban is kikapott a világbajnok Kopasz Bálint - Infostart.hu

Eszembe jut Tokió, de már nem az olimpia lázában élem a hétköznapokat.” -  Eurosport
Eszembe jut Tokió, de már nem az olimpia lázában élem a hétköznapokat.” - Eurosport

Kajak-kenu pótkvalifikáció: már csak egy kvóta hiányzik | JochaPress.hu

Kajak-kenu Szakosztály - Szolsport

Ezt az őrjítő mezőnyt hozta össze az olimpiai válogató női kajak egyesben  500 méteren - Infostart.hu
Ezt az őrjítő mezőnyt hozta össze az olimpiai válogató női kajak egyesben 500 méteren - Infostart.hu

Kajak-kenu válogató – Kozák Danuta 200-on is nyert | sportmonitor.info

Kajak-kenu Archives - Oldal 32 a 46-ből - Budapesti Honvéd Sportegyesület

Gratulálunk Magyarország! Szegedi kajak-kenu VB éremtáblázata 2019!  Magyarország női kajaknégyese aranyérmes 500 méteren! Aranyat nyertek a  portugáliai kajak-kenu világbajnokság döntőn: Kozák Danuta arany kajak 500  m-en; Kárász Anna – Kozák Danuta arany
Gratulálunk Magyarország! Szegedi kajak-kenu VB éremtáblázata 2019! Magyarország női kajaknégyese aranyérmes 500 méteren! Aranyat nyertek a portugáliai kajak-kenu világbajnokság döntőn: Kozák Danuta arany kajak 500 m-en; Kárász Anna – Kozák Danuta arany