Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, belső méret: 50,5x40 cm. Hátoldalán Miklós György, Bp., Nagyfuvaros u. képkeretező régi címkéjével. Éleinél és sarkaiban kissé sérült.
Képkeret, 2 db | 77. árverés, festmény, grafika, műtárgy | Műgyűjtők Háza | 2015. 05. 16. szombat 11:00 | axioart.com
Ezüst képkeret
Karácsonyi Műbalhé – online aukció és művészeti vásár
Licit.hu 1.5" Digitális fotó képkeret kulcstartó fényképkeret számla+garancia! Az ingyenes aukciós piactér - licit, aukció, árverés, eladás, eladó, vásárlás, adás, vétel, ad, vesz, apróhirdetés, bazár, új, használt, kínál, keres
Calaméo - Nagyházi Galéria - 256. online aukció
Kortárs fotókkal gyűjtenek az egészségügyi dolgozókért egy online aukción - Portfolio.hu
Képkeret, stilizált növényi dekorral, 1900 körül - Virág Judit Galéria
Ismeretlen iparművész - Antik keret - Franciaország, XVIII. század | 22. Aukció aukció / 78 tétel
Darvas Képkeret - Mindig is szeretted volna, fiatalabb korod egyik menő film, vagy koncert plakátját kitenni a lakásod falára? Ha igen, akkor remek lehetőséget ajánlunk. A héten plakát aukció lesz, amelyen számos
DEKORATÍV NAGY MÉRETŰ RÉGI KÉPKERET - Vatera.hu
0E311 Vágható nyers fa képkeret - Képkeretek, képtartók | TeszVesz