BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, DUX, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis | Fåtölj, Bukowski, Auktion
Bruno Mathsson, Jetson. Fåtölj Denna auktion är annullerad - se nu vara #1538341 | Lauritz.com
Auktion | Jetson-fåtölj | Stockholms Auktionsverk Online | 334658
BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, DUX, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Jetson fåtölj
Auktion | Bruno Mathsson fåtölj Jetson | Stockholms Auktionsverk Online | 504726
BRUNO MATHSSON, fåtölj, Jetson, - Bukowskis
Bruno Mathsson Jetson 66 fåtölj | Barnebys
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux. - Bukowskis
Auktion | Bruno Mathsson Jetson-fåtölj | Stockholms Auktionsverk Online | 653112
Pin på FunkyAparatus4myCave(darkVslight)
FÅTÖLJ, "Jetson", Bruno Mathsson för DUX. - Bukowskis
FÅTÖLJER, ett par, "Jetson", Bruno Mathsson, Dux. | Bukowskis Market | Vackra fåtöljer, Skandinavisk inredning, Läshörna
Fåtölj, Bruno Mathsson (1907-1988), Jetson, Dux. Stomme av kromad metall, sits av kanvas med läderklädsel, bruksslitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -