Hatékonyság elfog pálya gyorskorcsolya férfi váltó aranyérem 2019 festő helyi elpazarol

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Olimpiai bajnok a magyar gyorskorcsolya-váltó!

Hihetetlen izgalmakat produkált a rövidpályás gyorskorcsolya-vk-verseny  Montrealban - Infostart.hu
Hihetetlen izgalmakat produkált a rövidpályás gyorskorcsolya-vk-verseny Montrealban - Infostart.hu

Egy ezüst összejött, de nem a magyaroké volt a pekingi rövidpályás  gyorskorcsolya-vk zárónapja | M4 Sport
Egy ezüst összejött, de nem a magyaroké volt a pekingi rövidpályás gyorskorcsolya-vk zárónapja | M4 Sport

Rövidpályás gyorskorcsolya - hírek, cikkek az Indexen

Kész a kirakós

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Liu Shaoang győzött 500 méteren, Liu  Shaolin második | PannonHírnök
Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Liu Shaoang győzött 500 méteren, Liu Shaolin második | PannonHírnök

Index - Sport - Aranyérmes a férfi váltó a rövidpályás gyorskocsolya Eb-n

19:00 - Remek eredmények a rövidpályás gyorskorcsolya ob-n - Hungary Sport

Peking 2022 - Bronzérmes a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó |  Új Szó | A szlovákiai magyar napilap és hírportál
Peking 2022 - Bronzérmes a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó | Új Szó | A szlovákiai magyar napilap és hírportál

Aranyérem a téli olimpián – Nagy Sportágválasztó

Kanadát kizárták így bronzérmes a magyar rövidpályás gyorskorcsolya  vegyesváltó (+videó) | Kanada Világa hírportál
Kanadát kizárták így bronzérmes a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyesváltó (+videó) | Kanada Világa hírportál

Mozdulj rá! - Téli Universiade – Aranyérmes a férfi, bronzérmes a női gyorskorcsolya  váltó
Mozdulj rá! - Téli Universiade – Aranyérmes a férfi, bronzérmes a női gyorskorcsolya váltó

Az olimpiai bajnok orosz rövidpályás gyorskorcsolya férfiváltó nem…

A magyar gyorskorcsolya vegyesváltó taktikus versenyzéssel nyert aranyérmet  a világkupán | 24.hu
A magyar gyorskorcsolya vegyesváltó taktikus versenyzéssel nyert aranyérmet a világkupán | 24.hu

Szeged.hu - Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: a férfi váltó arany-, a női  bronzérmes
Szeged.hu - Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: a férfi váltó arany-, a női bronzérmes

A Liu testvéreké a két legfényesebb érem az Eb 1500 méteres döntője után |  M4 Sport
A Liu testvéreké a két legfényesebb érem az Eb 1500 méteres döntője után | M4 Sport

Short Track Világkupa: a férfi váltó is aranyérmes! - Fradi.hu