Home

míg afrikai Széleskörű fradi szurkolás magyar kupa nb3 kölcsönzés szabálytalan Indulás

MLSZ központ - Magyar Kupa: a Fradi várja a Csákvárt, Gyirmóton az Újpest

Kiestünk a MOL Magyar Kupából - Fradi.hu

Magyar Kupa: megázott majd megizzadt a Fradi - nb1.hu

Magyar Kupa: óriási ferencvárosi blama Iváncsán | Goal.com Magyarország

A Magyar Kupa döntője: félidőben vezet a Fradi – Közel 40 ezer néző a  Puskásban! - Sportal.hu
A Magyar Kupa döntője: félidőben vezet a Fradi – Közel 40 ezer néző a Puskásban! - Sportal.hu

Népünnepélyre készültek, csodát láttak a Fradi ellen az NB III-as klub  szurkolói – riport Iváncsáról - Sportal.hu
Népünnepélyre készültek, csodát láttak a Fradi ellen az NB III-as klub szurkolói – riport Iváncsáról - Sportal.hu

Óriási meglepetés: az FTC nem jutott be a női Magyar Kupa döntőjébe -  Sportal.hu
Óriási meglepetés: az FTC nem jutott be a női Magyar Kupa döntőjébe - Sportal.hu

Ferencváros – Paksi FC Magyar Kupa-döntő – 3-0! | Mandiner

Hamisítatlan kupahangulat, Boli-parádé, Fradi-győzelem a Magyar Kupa-döntőben  - Ferencváros-Paksi FC 3-0 (1-0) - PestiSrácok
Hamisítatlan kupahangulat, Boli-parádé, Fradi-győzelem a Magyar Kupa-döntőben - Ferencváros-Paksi FC 3-0 (1-0) - PestiSrácok

A monacói EL-meccs Fradi-hőse sarokkal szerzett gyönyörű gólt a Magyar  Kupában
A monacói EL-meccs Fradi-hőse sarokkal szerzett gyönyörű gólt a Magyar Kupában

Magyar Kupa: Nyíregyháza–Honvéd, Hatvan–FTC a 64 között - NSO

Magyar Kupa: Sárvár–Ferencváros - NSO

Elindult a jegyértékesítés a Fradi elleni mérkőzésünkre | A MAGYAR CSAPAT

Index - Futball - Futball - A Fradi a kupában javított, bejutott a legjobb  nyolc közé
Index - Futball - Futball - A Fradi a kupában javított, bejutott a legjobb nyolc közé

Magyar Kupa: az ETO két döntőt is megnyert az FTC ellen, most a fin

60 percet kellett várni a Honvéd első helyzetére, a Fradi jutott a négy  közé a Magyar Kupában - Eurosport
60 percet kellett várni a Honvéd első helyzetére, a Fradi jutott a négy közé a Magyar Kupában - Eurosport

Szurkolói kártya nélkül is be lehet jutni az Magyar Kupa-döntőre -  Csakfoci.hu
Szurkolói kártya nélkül is be lehet jutni az Magyar Kupa-döntőre - Csakfoci.hu

Magyar Kupa: FTC–Budafok, 1. mérkőzés - NSO

Jegyinformációk a kupadöntőre - gyertek velünk ünnepelni | A MAGYAR CSAPAT

MOL Magyar Kupa-döntő: Ferencvárosi TC – Paksi FC 3–0 | M4 Sport

A Fradi riválisának tulajdonosa: "8-0-ra nyert a szurkolótáborunk" - ezért  tette a pénzét a magyar fociba - Csakfoci.hu
A Fradi riválisának tulajdonosa: "8-0-ra nyert a szurkolótáborunk" - ezért tette a pénzét a magyar fociba - Csakfoci.hu