Sportnaptár: közel kéttucat program 2023-ban - Nyíregyháza Megyei Jogú  Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!
Sportnaptár: közel kéttucat program 2023-ban - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!

Butu képviseli Magyarországot a paralimpián

Fedett pályás atlétika vb előzetes: a rúdugrók és magasugrók - Eurosport

90 versenyző vesz részt az ifjúsági kerékpáros világkupaversenyen  Nyíregyházán - Sportal.hu
90 versenyző vesz részt az ifjúsági kerékpáros világkupaversenyen Nyíregyházán - Sportal.hu

Az Ironman 70.3 triatlonverseny Budapesten | M4 Sport

Biciklis navigáció: felesleges pénzkidobás?

BVSC-Zugló - CSÚCSTARTÓ Lovassy Patrik Rómeó, klubunk Amerikában élő és  készülő kerékpárosa (és olimpikonunk, Lovassy Krisztián Kaliforniában élő  testvére) az U17-es korcsoportban 200 méteren új fedettpályás alapcsúcsot  állított fel. (Korábban nem volt
BVSC-Zugló - CSÚCSTARTÓ Lovassy Patrik Rómeó, klubunk Amerikában élő és készülő kerékpárosa (és olimpikonunk, Lovassy Krisztián Kaliforniában élő testvére) az U17-es korcsoportban 200 méteren új fedettpályás alapcsúcsot állított fel. (Korábban nem volt

Osztrák elsőség Székelyföld Kerékpáros Körversenyén

Velvartbmx - Szalontay 'Terminátor' Sanyi a berlini fedett pályás kerékpáros  VB-n Sprint versenyszámban 18. helyen végzett, ami kiváló eredmény.  Gratulálunk Sanyi! | Facebook
Velvartbmx - Szalontay 'Terminátor' Sanyi a berlini fedett pályás kerékpáros VB-n Sprint versenyszámban 18. helyen végzett, ami kiváló eredmény. Gratulálunk Sanyi! | Facebook

Kerékpárverseny gyerekeknek és amatőröknek Marosvásárhelyen

Pályakerékpár országos csúcsok - új rekordok junior korosztályokban is |  Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Pályakerékpár országos csúcsok - új rekordok junior korosztályokban is | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Fedett pályás atlétikai vb: sűrű a mezőny, de a döntőbe jutás elérh

Két országos csúcs! - Fradi.hu

PÁLYA – BringaSport

Elkészült Magyarország első fedett kerékpáros pályája! - Eurosport

Fedettpályás U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2022, és Fedettpályás MASZ  Nyílt Verseny és Szuper Liga 3 próba
Fedettpályás U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2022, és Fedettpályás MASZ Nyílt Verseny és Szuper Liga 3 próba

Geraint Thomas: szakaszgyőzelem és sárga trikó