Kajak-kenu: mindegyik éremből jutott

Délután is szereztek érmeket a magyar kajak-kenusok | ma7.sk

Csapatépítő kenuzás a Zalán – Vidra Vízitúra

Délutáni 4 órás evezés a Neszmélyi-szigeteknél | Duna-parti Csónakház

KAPE Kajakok és Kenuk | Kajak Gyártás | Verseny Kajak Gyártás | Verseny  Kenu Gyártás | Túra Kajak gyártás | Kajak Gyártás Szeged - KAPE Kajakok és  Kenuk | Kajak Gyártás
KAPE Kajakok és Kenuk | Kajak Gyártás | Verseny Kajak Gyártás | Verseny Kenu Gyártás | Túra Kajak gyártás | Kajak Gyártás Szeged - KAPE Kajakok és Kenuk | Kajak Gyártás

Lengyelország - Kajak-kenu Eb - Két arany 5000 méteren, 18 éremmel zártak a  magyarok - Kultkocsma
Lengyelország - Kajak-kenu Eb - Két arany 5000 méteren, 18 éremmel zártak a magyarok - Kultkocsma

Kajak-kenu vb: a középfutamban folytatják az 500 m-es K–2-esek - NS

14(!) magyar arany szombat délután | Kajak-Kenu Sport

Jól kezdtek a kajakosok | pecsma.hu

Vasárnap délutáni naplementés árvízi evezés Gödön | Duna-parti Csónakház

Meggyőző fölénnyel nyert a Nádas, Tótka-egység K-2 500 méteren | Kajak-Kenu  Sport
Meggyőző fölénnyel nyert a Nádas, Tótka-egység K-2 500 méteren | Kajak-Kenu Sport

Kajak-kenu Eb - Öt aranyérem - minden idők egyik legjobb magyar szereplése  | ma7.sk
Kajak-kenu Eb - Öt aranyérem - minden idők egyik legjobb magyar szereplése | ma7.sk

Maratoni kajak-kenu Eb: öt magyar érem, közte két arany az első nap

Tizennyolc magyar éremből minden harmadik arany lett a kajak-kenu-vébén

Kajak-kenu Eb - Két arany 5000 méteren, 18 éremmel zártak a magyarok -  Infostart.hu
Kajak-kenu Eb - Két arany 5000 méteren, 18 éremmel zártak a magyarok - Infostart.hu

Délután? Kajak, kenu! Hol?... - Zöld kalap kajak kölcsönző | Facebook

Már a szezon végét várják, de remekül szerepel a vb-n a Kozák - Csipes  kettős - Eurosport
Már a szezon végét várják, de remekül szerepel a vb-n a Kozák - Csipes kettős - Eurosport

Délutáni nagymarosi szigetkrülős kajaktúra kezdőknek is | Duna-parti  Csónakház
Délutáni nagymarosi szigetkrülős kajaktúra kezdőknek is | Duna-parti Csónakház

Magyar Kajak-Kenu Szövetség - A délutáni 200-as középdöntőből az ifista  Máró Anna (képünkön) futamgyőztesként jutott a fináléba K1-ben a  csehországi korosztályos Európa-bajnokságon. Szintén A döntős Orosz Adrienn  (U23 K1) és a Horányi
Magyar Kajak-Kenu Szövetség - A délutáni 200-as középdöntőből az ifista Máró Anna (képünkön) futamgyőztesként jutott a fináléba K1-ben a csehországi korosztályos Európa-bajnokságon. Szintén A döntős Orosz Adrienn (U23 K1) és a Horányi

Multisport Eb, kajak-kenu: hét újabb A-döntős szereplést biztosítot

Magyar futamgyőzelmekkel zárult az első nap a kajak-kenu világbajnokságon -  Eurosport
Magyar futamgyőzelmekkel zárult az első nap a kajak-kenu világbajnokságon - Eurosport

Két arany- és egy ezüstérem a szombati termésünk a kajak-kenu…