LEKSAKSBIL, trä. Troligen Brio, 1940-/50-tal. - Bukowskis
Dockvagn Brio. 1940/50-tal. Bruksslitage. H. 61 cm, inkl. sufflett. – Auktionshuset i Örebro AB
Välkommen till AB Västerviks Auktionsbyrå, ledande auktionsfirma i området.
Leksaker, 2 st ledade träfigurer 1950-tal, en Brio Kalle Anka (med ett kortare ben) och en lång mörk man med stubbat hår, höjd 34 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på
PARTI LEKSAKER, 10 delar Brio mm, 1950-tal. - Bukowskis
Brio järnväg i trä samt Knex pla | Auktion www.markusauktioner.se
brio | Barnebys
Brio leksaker - Stockholms Auktionsverk
Så mycket är dina gamla leksaker värda!
Leksak, "Pluto", BRIO, Bröderna Ivarsson Osby. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 2065