piramis dinasztia érzékenység a dánok hogy szerepelnek a kajak kenu vb Ausztrália viszály Emelkedő

Szeged.hu - Kopasz három számban indul a dániai kajak-kenu vb-n, Kárász  Anna ismét a négyest erősíti
Szeged.hu - Kopasz három számban indul a dániai kajak-kenu vb-n, Kárász Anna ismét a négyest erősíti

Arany, két ezüst és három 4. hely – videón a magyar kajak-kenusok szombati  döntői | M4 Sport
Arany, két ezüst és három 4. hely – videón a magyar kajak-kenusok szombati döntői | M4 Sport

Kajak-kenu vb - Magyar arany és ezüst a nyitányon

Kajak-kenu-vb: aranyérem és nyolc tokiói kvóta a négyes döntőkben

Tíz magyar érem a szombati mérleg | Kajak-Kenu Sport

Eb-címet ért Kopasz Bálint és Nádas Bence elképesztő hajrája

Kopasz Bálint a vb-arany után az Európa-bajnokságot is megnyerte

Már megint a magyarok az éremtábla élén a kajak-kenu világbajnokságon - 18  éremmel, hat arannyal, nyolc ezüsttel és négy bronzzal zártak a mieink |  Mandiner
Már megint a magyarok az éremtábla élén a kajak-kenu világbajnokságon - 18 éremmel, hat arannyal, nyolc ezüsttel és négy bronzzal zártak a mieink | Mandiner

Egy órán belül három aranyérmet szereztek a magyarok a kajak-kenu  világbajnokságon - PestiSrácok
Egy órán belül három aranyérmet szereztek a magyarok a kajak-kenu világbajnokságon - PestiSrácok

Kajak-kenu vb – négy magyar érem, ebből két arany a szombati döntőkben |  Felvidék.ma
Kajak-kenu vb – négy magyar érem, ebből két arany a szombati döntőkben | Felvidék.ma

Kajak-kenu vb: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben -  Alfahir.hu
Kajak-kenu vb: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben - Alfahir.hu

Szeged.hu - Kilenc szegedi versenyző is ott lesz a kajak-kenu vb-n

Kajak-kenu vb: Két arany és összesen hét magyar érem szombaton

Sport - A végére jött a csattanó, és egy csodás arany - Index

Már a szezon végét várják, de remekül szerepel a vb-n a Kozák - Csipes  kettős - Eurosport
Már a szezon végét várják, de remekül szerepel a vb-n a Kozák - Csipes kettős - Eurosport

Újraindul a kajak-kenu szezon, mindenképp bajnokot akarnak

Kajak-kenu világbajnokság: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati  döntőkben - Körös Hírcentrum
Kajak-kenu világbajnokság: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben - Körös Hírcentrum

Kajak-kenu: kettős siker női kenuban a maratoni vb-n - NSO

Megvan az első arany és hozzá némi hiányérzet a kajak-kenu vb-n

Nem tudja és nem is akarja levetkőzni a múltját a magyar kajakos

Telex: A magyar kajakos, aki kilépett az élsportolói burokból, és Drezdában  pályakezdő
Telex: A magyar kajakos, aki kilépett az élsportolói burokból, és Drezdában pályakezdő

SZOLJON - Íme a második fél év sporteseményei 2018-ban: Szolnok rendezi a  kajak-kenu ob-t
SZOLJON - Íme a második fél év sporteseményei 2018-ban: Szolnok rendezi a kajak-kenu ob-t