többlet Nyisd ki propeller úszó rövidpályás ob tv müsor Helyhez kötött Kézműves csíra

Kaposváron startolt el a XVIII. Rövidpályás Úszó OB - Sport - Hírek -  KaposPont
Kaposváron startolt el a XVIII. Rövidpályás Úszó OB - Sport - Hírek - KaposPont

Utánpótlás Rövidpályás Országos Bajnokság - VERSENYINFORMÁCIÓ - Magyar Úszó  Szövetség
Utánpótlás Rövidpályás Országos Bajnokság - VERSENYINFORMÁCIÓ - Magyar Úszó Szövetség

Tizenkét úszó a rövidpályás vb-n - Magyar Úszó Szövetség

Magyar Úszó Szövetség - Magyar úszóválogatott | Budapest

Milák Kristóf remek idővel nyert az úszó ob-n - Sportal.hu

Egyelőre itt tartunk.” - Sós Csaba értékelte a rövidpályás úszó-vb-t -  Eurosport
Egyelőre itt tartunk.” - Sós Csaba értékelte a rövidpályás úszó-vb-t - Eurosport

Untitled
Untitled

Szabó Szebasztián nem engedte át a győzelmet 50 méter pillangón a rövidpályás  úszó ob-n - Sportal.hu
Szabó Szebasztián nem engedte át a győzelmet 50 méter pillangón a rövidpályás úszó ob-n - Sportal.hu

Karanténba kerültek az Eb-n résztvevő úszók, az OB-ról is lemaradhatnak -  Eurosport
Karanténba kerültek az Eb-n résztvevő úszók, az OB-ról is lemaradhatnak - Eurosport

M4 Sport (HD) tv-műsor - 2022.11.19 | 📺 musor.tv

Újabb győri érmek a kaposvári OB-ről – Győr Plusz | Győr Plusz

Rövidpályás OB Kaposvár - jegyzőkönyv, rajtlista, percprogram, online  programfüzet - Magyar Úszó Szövetség
Rövidpályás OB Kaposvár - jegyzőkönyv, rajtlista, percprogram, online programfüzet - Magyar Úszó Szövetség

Úszó-ob: Milák-csúcs és Kós országos rekordja - Eurosport

Úszó ob: Szabó parádés ideje, Hosszú újabb aranya és a remek vb-szintek -  Eurosport
Úszó ob: Szabó parádés ideje, Hosszú újabb aranya és a remek vb-szintek - Eurosport

Győri éremeső a rövidpályás úszó OB nyitónapján – Győr Plusz | Győr Plusz

Rövidpályás OB - 2. nap Előfutamok (S3) - YouTube

Ismét Kaposváron rendezik meg a rövidpályás úszó országos bajnokságot -  Sport - Hírek - KaposPont
Ismét Kaposváron rendezik meg a rövidpályás úszó országos bajnokságot - Sport - Hírek - KaposPont

Rasovszky országos csúccsal nyert 800 méter gyorson a rövidpályás úszó ob-n  - Sportal.hu
Rasovszky országos csúccsal nyert 800 méter gyorson a rövidpályás úszó ob-n - Sportal.hu

Ryan Murphy sporttörténelmi triplázást hajtott végre a rövid pályás úszó  világbajnokságon - Sportal.hu
Ryan Murphy sporttörténelmi triplázást hajtott végre a rövid pályás úszó világbajnokságon - Sportal.hu

Hosszú Katinkát kétszer is legyőzték a rövidpályás úszó-ob-n

Rövidpályás úszó Országos Bajnokság részletes műsorinformáció - M4 Sport  (HD) 2022.11.18 19:30 | 📺 musor.tv
Rövidpályás úszó Országos Bajnokság részletes műsorinformáció - M4 Sport (HD) 2022.11.18 19:30 | 📺 musor.tv